Genel Bilgi

S GÖKÇEN ÇIKIŞLI KAPADOKYA HAFTASONU HOLIDAY CAVE HOTEL KONAKLAMA

Kapadokya Otelleri


Kişi Başı *1099 TL’den başlayan fiyatlarla  / 0-2 Yaş Ücretsiz / 2-8 Yaş 699 TL  (SINIRLI SAYIDA KAMPANYA)


Kapadokya keyfinizi uzatmak ve aynı zamanda hiçbir yeri kaçırmamak istiyorsanız bu Paket tam size göre. Kapadokya bölgesinde 2 Gece konaklama yaparak Kapadokya’nın en meşhur ve en güzel yerlerini koşuşturma olmadan doya doya gezebilirsiniz.

Tur Programı:

  1. Gün akşam THY veya Pegasus ile Kayseri’ye direkt uçuş, sonrasında otelinize transfer ve serbest zaman. *Akşam yemeği ve konaklama otelinizde.
  2. Gün sabahın ilk ışıkları ile beraber 60 dk’lık balon uçuşuna ekstra olarak katılabilirsiniz. Sonrasında otelinizde kahvaltı.

Günün Programı:

Turumuz 09:30 da misafirlerimizin otellerinden alınışı ile başlar, kış döneminde 17.00 yaz döneminde ise 18:00 ‘a kadar sürer. Esentepe, bu noktada Göreme’nin panoramik manzarasını fotoğraflama imkanı buluyoruz, bu heyecanlı başlangıçtan sonra Derinkuyu Yeraltı şehri’ni geziyoruz. Derinkuyu’nun ardından Ihlara Vadisi’nde yürüyüşe geçiyoruz. Melendiz Irmağı kıyısına inip, vadide ortalama 3 Km yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeği alınır ve sonra yolculuğumuza Hıristiyanlık dönemine tarihlenen görkemli bir kaya oyma yapı olan Selime Manastırı’na devam ediyoruz. Dönüş yolunda son noktamız güvercinleri ile ünlü Güvercinlik Vadisi. Uçhisar kalesine hakim bu noktadan harika fotoğraflar yakalayabilirsiniz. *Akşam yemeği ve konaklama otelinizde.

GEZİLECEK YERLER: *Derinkuyu *Ihlara Vadisi * Melendiz *Selime Manastırı *Güvercinlik Vadisi

  1. Gün kahvaltı sonrası otelden çıkış yapıyoruz ve Kapadokya’yı keşfe devam ediyoruz.

Günün Programı:

Turumuz 09:30 ‘da otelden alış ile başlar. Direkt olarak Uçhisar kalesinin altına gidilir, muhteşem manzaranın keyfi çıkartılır. Ardından Göreme açık hava müzesine gidilir. Burada muhteşem freskolarla bezenmiş tarihi kiliseler görülür. Daha sonra Avanos’a geçilir ve burada öğle yemeği yenir. Öğle yemeğinden sonra Çavuşin köyü ve Paşabağında ikonik peri bacaları ziyaret edilir. Buradan sonra Devrent Vadisine gidilir burada resim çekmek için misafirlere zaman verilir. Ardından Ürgüp’e geçilir, burada Turasan şarap fabrikasında ücretsiz şarap tadımı gerçekleştirilir, Kapadokya’nın meşhur 3 güzelleri olan peribacaları ziyaret edildikten sonra turumuz Kayseri havalimanında son bulur.

GEZİLECEK YERLER: *Uçhisar Kalesi *Göreme Açık Hava Müzesi *Devrent Vadisi *Avanos (Kızılırmak, Çanak-çömlek)   *Paşabağı  *Ürgüp

TUR TARİHLERİ VE UÇUŞ DETAYI

CUMA GİDİŞ / PAZAR DÖNÜŞ S.GÖKÇEN Havalimanından

CUMA S.GÖKÇEN Havalimanı Gidiş

19:55 21:15 Pegasus 4162

PAZAR S.GÖKÇEN Havalimanı Dönüş

21:35 23:00 Pegasus 4163

Tura Dahil olan hizmetler : Gidiş dönüş uçak biletleri,Kapadokya alan transferleri,2 gece sabah kahvaltısı ve *akşam yemeği dahil konaklama,Türsab zorunlu seyahat sigortası,2 gün programda belirtilen rehberli geziler ve turlarda alınan öğle yemekleri.

Tura Dahil olmayan hizmetler : Balon turu +290 TL, öğle ve akşam yemeklerinde alınan içecekler, müze kart bedeli (Yok ise 1. Gün tur başlangıcında 40 TL karşılığı çıkartılabilir)


  • 02566123313 (09:00 – 17:30)
  • 05434428069 (Whatsapp 08:00 – 23:30)

Rezervasyon Detayı

REZERVASYON YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN MÜSAİTLİK SORUNUZ 05434428069

Her Cuma garanti deparlı!