Genel Bilgi

S.GÖKÇEN ÇIKIŞLI KAPADOKYA 1 GECE 2 GÜN

ARGOS IN HOTEL KONAKLAMA

kapadokya-tur-paketi-argos-in-hotel-konaklama


Kişi Başı *2249 TL’den başlayan fiyatlarla  / 0-2 Yaş Ücretsiz / 2-8 Yaş 899 TL  (SINIRLI SAYIDA KAMPANYA)


Limitli zamanınız var ve Kapadokya’yı hiç bir yerini kaçırmadan kapsamlı gezmek istiyorsanız. Bu paket tam size göre. Sadece 1 Gece konaklama yaparak Kapadokya’nın en meşhur en güzel yerlerini koşuşturma olmadan doya doya gezebilirsiniz.

Tur Programı:

1. Gün Sabah THY veya Pegasus ile Kayseri’ye 1 saatlik uçuş sonrasında sizi bekleyen transfer aracımız ile Kapadokya’nın kalbi Göreme’ye transfer edileceksiniz ve doğrudan günün programına başlayacaksınız.

Günün Programı:

Turumuz 09:30 da misafirlerimizin otellerinden alınışı ile başlar, kış döneminde 17.00 yaz döneminde ise 18:00 ‘a kadar sürer. Esentepe, bu noktada Göreme’nin panoramik manzarasını fotoğraflama imkanı buluyoruz, bu heyecanlı başlangıçtan sonra Derinkuyu Yeraltı şehri’ni geziyoruz. Derinkuyu’nun ardından Ihlara Vadisi’nde yürüyüşe geçiyoruz. Melendiz Irmağı kıyısına inip, vadide ortalama 3 Km yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeği alınır ve sonra yolculuğumuza Hıristiyanlık dönemine tarihlenen görkemli bir kaya oyma yapı olan Selime Manastırı’na devam ediyoruz. Dönüş yolunda son noktamız güvercinleri ile ünlü Güvercinlik Vadisi. Uçhisar kalesine hakim bu noktadan harika fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Konaklama Argos In Hotel.

GEZİLECEK YERLER: *Derinkuyu *Ihlara Vadisi * Melendiz *Selime Manastırı *Güvercinlik Vadisi

2. Gün  Sabahın ilk ışıkları ile beraber 60 dk’lık balon uçuşuna ekstra olarak katılabilirsiniz.

Kahvaltı sonrası otelden çıkış yapıyoruz ve Kapadokya’yı keşfe devam ediyoruz.

Günün Programı:

Turumuz 09:30 ‘da otelden alış ile başlar. Direkt olarak Uçhisar kalesinin altına gidilir, muhteşem manzaranın keyfi çıkartılır. Ardından Göreme açık hava müzesine gidilir. Burada muhteşem freskolarla bezenmiş tarihi kiliseler görülür. Daha sonra Avanos’a geçilir ve burada öğle yemeği yenir. Öğle yemeğinden sonra Çavuşin köyü ve Paşabağında ikonik peri bacaları ziyaret edilir. Buradan sonra Devrent Vadisine gidilir burada resim çekmek için misafirlere zaman verilir. Ardından Ürgüp’e geçilir, burada Turasan şarap fabrikasında ücretsiz şarap tadımı gerçekleştirilir, Kapadokya’nın meşhur 3 güzelleri olan peribacaları ziyaret edildikten sonra turumuz Kayseri havalimanında son bulur.

GEZİLECEK YERLER: *Uçhisar Kalesi *Göreme Açık Hava Müzesi *Devrent Vadisi *Avanos (Kızılırmak, Çanak-çömlek)   *Paşabağı  *Ürgüp

TUR TARİHLERİ VE UÇUŞ DETAYI

Haftanın Her Günü Sabiha Gökçen Havalimanından

Sabiha Gökçen GİDİŞ

07:15 08:35 Pegasus 162

Sabiha Gökçen DÖNÜŞ

21:35 23:00 Pegasus 4163

Tura Dahil olmayan hizmetler : Balon turu +290 TL, öğle ve akşam yemeklerinde alınan içecekler, müze kart bedeli (Yok ise 1. Gün tur başlangıcında 40 TL karşılığı çıkartılabilir)

Tura Dahil olan hizmetler : Gidiş dönüş uçak biletleri,Kapadokya alan transferleri,1 gece sabah kahvaltısı dahil konaklama,Türsab zorunlu seyahat sigortası,2 gün programda belirtilen rehberli geziler ve turlarda alınan öğle yemekleri.

Rezervasyon Detayı

Rezervasyon öncesinde lütfen müsaitlik sorunuz 05426605267

Bu hergün olan bir turdur.