Genel Bilgi

İzmir Çıkışlı Likya Turu (4 Gece 5 Gün)

Yurdumuzun tatil cenneti Likya bölgesinde hem eğlenecek hem de dinleneceksiniz. Turco Travel güvencesi ve 4 yıldız otel farkıyla inanılmaz bir 5 Gün sizi bekliyor.

Haziran-Eylül arası her Cumartesi saat 08:00 Alsancak Lozan Meydanından Hareket.


İzmir Çıkışlı Likya Turu


Fiyat : Kişi Başı 1350 TL / 0-2 Yaş Ücretsiz / 2-8 Yaş 400 TL

Dahil Olan Hizmetler : Lüks araçlarla ulaşım, 4 yıldız otellerde yarım pansiyon 4 gece konaklama,zorunlu seyahat sigortası, profesyonel rehberlik.

Dahil Olmayan Hizmetler : Müze-Ören ücretleri , öğle yemekleri, ekstra olarak belirtilen aktiviteler.


Tur Detayı

1. GÜN : İZMİR - GÖKOVA - DALYAN - TEKNE TURU
Sabah 08:00 Lozan Meydanı hareket.

Yolda alınan serbest kahvaltı sonrası Muğla üzerinden Gökova'ya ulaşıyoruz. Gökova yolunda muhteşem doğa manzarası fotoğrafları çekip Dalyan'a ulaşıyoruz ve Opsiyonel *Dalyan Tekne Turuna katılıyoruz ardından otelimize dönüyoruz.  Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

1.TEKNE TURU : DALYAN KANALI, ÇAMUR BANYOLARI, KÖYCEĞİZ GÖLÜ, IZTUZU PLAJI ( CARETTA BEACH )
FİYATI : 40.TL (Öğle Yemeği Dahil - Restorant Açık Büfe)
ÖNEMLİ NOT : Bu gün Tekne Turu için gerekli kıyafetlerinizi yanınıza alınız, otele yerleşme tekne turundan sonra olacaktır. Soyunma kabini, w.c., duş Iztuzu plajında vardır. Tekneler Dalyan kanalına özgü 25 kişilik gezi teknesidir.


2. GÜN LİKYA TURU : GÖCEK - ONİKİ ADALAR TURU – AKVARYUM - YASSICA ADA
Sabah kahvaltı sonrası Göcek Limandan teknemize yerleşip Opsiyonel *2.TEKNE TURU ONİKİ ADALAR (Yassıcılar Adası, Büyükova Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Domuz Adası, Akvaryum, Tersane Adası, ) ardından Göcek şehir turu, Liman gezileri ardından otele dönüş. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.TEKNE TURU : GÖCEK ADASI, BEDRİ RAHMİ KOYU, AKVARYUM, YAZLİMANI, YASSICA ADALAR
FİYATI : 50.TL ( Öğle Yemeği Dahil - Teknede Set Menü Mangal Tavuk )
ÖNEMLİ NOT : Bu gün tekne büyük teknedir, öğle yemeği teknede verilir, duş, w.c., soyunma kabini, güneşlenme terası vardır. Tekne turlarının en güzelidir. Tekne turumuz Göcek limandan saat 10:00'da başlar, 17:00'da biter  


3. GÜN : XANTHOS - KAPUTAJ PLAJI – KAŞ GEZİSİ - KEKOVA PATARA PLAJI - SAKLIKENT KANYONU
Sabah kahvaltı sonrası, Likya yolu ile karadan denizi seyrederek ve fotoğraf molaları vererek Likya uygarlığının başkenti XANTHOS antik kentini geziyoruz. Karadan mavi yolculuğumuz devam ediyor Kalkan'a ulaşıyoruz. Kalkan'ı fotoğraf karelerimize alıp, Kaş iskelede soluklanıp gezimizi yaptıktan sonra Opsiyonel *Kekova Tekne Turuna katılıyoruz. Ardından otobüs ile Kaputaş Plajı, Kaş ve Kalkan yolunu izleyerek, Patara plajında denize girip bu muhteşem kumlarda güneşlendikten sonra Saklıkent Kanyonunda serinliyoruz. Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir kısa yürüyüş yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.TEKNE TURU : ÜÇAĞIZ KÖYÜ, SİMENA (Kale Köy), TERSANE KOYU, KEKOVA ADASI, BATIK ŞEHİR GEZİLERİ 
FİYATI : 45.TL ( Öğle Yemeği Dahil - Açık Büfe Restorant )
ÖNEMLİ NOT : Bu gün tekne büyük teknedir, duş, w.c., soyunma kabini, güneşlenme terası vardır. Tekne turlarının en güzelidir. Tekne turumuz Üçağız Limandan saat 11:00'de başlar, 14:00'te biter.  


4. GÜN : ÖLÜDENİZ - KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU – KAYAKÖY
Sabah  kahvaltı sonrası otobüsümüze Ölüdeniz'e geliyoruz. Ölüdeniz Belcekız plajından Opsiyonel *KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURUNA katılıyoruz, sonrasında mübadele sonucu terk edilmiş eski bir Rum köyü olan Kayaköy’ü geziyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.TEKNE TURU : ÖLÜDENİZ BELCEKIZ PLAJI, KELEBEKLER VADİSİ, MAVİ MAĞARA, ST. NICHOLAS ADASI, CAMEL BEACH
FİYATI : 45.TL ( Öğle Yemeği Dahil - Teknede Set Menü )
ÖNEMLİ NOT : Bu gün tekne büyük teknedir, öğle yemeği teknede verilir, duş, w.c., soyunma kabini, güneşlenme terası vardır. Tekne turumuz Belcekız Plajından ( Ölüdeniz ) saat 10:00'da başlar, 17:00'da biter 


5. GÜN : MARMARİS – KIZKUMU - GÖKOVA - İZMİR'E DÖNÜŞ
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp Marmaris’e ulaşıyoruz. Marmaris’te yapacağımız panoramik turun ardından Orhaniye kızkumu gezimizi yapıyoruz. Marmaris gezimizden sonra Gökova'ya varıyoruz. Sualtı Fauna ve Florası açısından Türkiye'nin en zengin çayı olan Azmak Çayı'ndan net olarak görüneceği azmak çayı gezimizin ardından İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Aydın üzerinden akşam saatlerinde İzmir’de oluyoruz.


OTELLER :

1 Gece Dalyan :  Dalyan Resort ****

3 Gece Fethiye : Atapark Hotel ****


*Minimum kişi sayısı olan 15 Kişi oluşmadığı taktirde Turco Travel turun başlamasına 7 gün kala turu iptal edebilir. Mevkileri ve özellikleri benzer olmak kaydıyla belirtilen oteller değiştirilebilir.

Rezervasyon Detayı

Rezervasyon için lütfen arayınız 0232 421 0243

Her Cumartesi garanti deparlı!

Bu turu talep etmek için lütfen arayınız 0232 421 0243