Genel Bilgi

PERŞEMBE İZMİR ÇIKIŞLI KAPADOKYA SÜPER PAKET HOLIDAY CAVE HOTEL KONAKLAMA

Kapadokya Otelleri


Kişi Başı *849 TL’den başlayan fiyatlarla  / 0-2 Yaş Ücretsiz / 2-8 Yaş 399 TL  (SINIRLI SAYIDA KAMPANYA)

PROMOSYON FİYATLARI SINIRLI SAYIDADIR VE TÜKENMESİ HALİNDE FİYAT FARKI UYGULANMAKTADIR.

REZERVASYON YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN MÜSAİTLİK SORUNUZ 0232-421-0243


Tur Programı:

  1. Gün Pegasus ile Kayseri’ye direkt uçuş, sonrasında otelinize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelinizde.
  2. Gün sabahın ilk ışıkları ile beraber 60 dk’lık balon uçuşuna ekstra olarak katılabilirsiniz. Sonrasında otelinizde kahvaltı.

Günün Programı:

Turumuz 09:30 da misafirlerimizin otellerinden alınışı ile başlar, kış döneminde 17.00 yaz döneminde ise 18:00 ‘a kadar sürer. Esentepe, bu noktada Göreme’nin panoramik manzarasını fotoğraflama imkanı buluyoruz, bu heyecanlı başlangıçtan sonra Derinkuyu Yeraltı şehri’ni geziyoruz. Derinkuyu’nun ardından Ihlara Vadisi’nde yürüyüşe geçiyoruz. Melendiz Irmağı kıyısına inip, vadide ortalama 3 Km yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeği alınır ve sonra yolculuğumuza Hıristiyanlık dönemine tarihlenen görkemli bir kaya oyma yapı olan Selime Manastırı’na devam ediyoruz. Dönüş yolunda son noktamız güvercinleri ile ünlü Güvercinlik Vadisi. Uçhisar kalesine hakim bu noktadan harika fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama Holiday Cave Hotel.

GEZİLECEK YERLER: *Derinkuyu *Ihlara Vadisi * Melendiz *Selime Manastırı *Güvercinlik Vadisi

  1. Gün kahvaltı sonrası otelden çıkış yapıyoruz ve Kapadokya’yı keşfe devam ediyoruz.

Günün Programı:
Turumuz 09:30 ‘da otelden alış ile başlar. Direkt olarak uçhisar kalesinin altına gidilir, muhteşem manzaranın keyfi çıkartılır. Ardından Göreme açık hava müzesine gidilir. Burada muhteşem freskolarla bezenmiş tarihi kiliseler görülür. Daha sonra Avanos’a geçilir ve burada öğle yemeği yenir. Öğle yemeğinden sonra Çavuşin köyü ve Paşabağında ikonik peri bacaları ziyaret edilir. Buradan sonra Devrent Vadisine gidilir burada resim çekmek için misafirlere zaman verilir. Ardından Ürgüp’e geçilir, burada Turasan şarap fabrikasında ücretsiz şarap tadımı gerçekleştirilir, Kapadokya’nın meşhur 3 güzelleri olan peribacaları ziyaret edildikten sonra turumuz Kayseri havalimanında son bulur.

GEZİLECEK YERLER: *Uçhisar Kalesi *Göreme Açık Hava Müzesi *Devrent Vadisi *Avanos (Kızılırmak, Çanak-çömlek)   *Paşabağı  *Ürgüp

PERŞEMBE PEGASUS İLE GİDİŞ

11:45 12:50 Pegasus 2418

CUMARTESİ PEGASUS İLE DÖNÜŞ

21:50 23:20 Pegasus 2419

Tura Dahil olan hizmetler : Gidiş dönüş uçak biletleri,Kapadokya alan transferleri,2 gece sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil konaklama,Türsab zorunlu seyahat sigortası,2 gün programda belirtilen rehberli geziler ve turlarda alınan öğle yemekleri.

Tura Dahil olmayan hizmetler : Balon turu, öğle ve akşam yemeklerinde alınan içecekler, müze kart bedeli (Yok ise 1. Gün tur başlangıcında 40 TL karşılığı çıkartılabilir)


CUMA ÇIKIŞLI REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ 


  • 02324210243 (09:00 – 17:30)
  • 05059700243 (Whatsapp 08:00 – 23:30)

Rezervasyon Detayı

Rezervasyon yapmadan önce lütfen müsaitlik sorunuz. 02324210243

Her Perşembe garanti deparlı!