Genel Bilgi

Eskişehir Çıkışlı Ekonomik Kapadokya Turu

İzmir Çıkışlı Kapadokya Turu


Kişi Başı 429 TL /  0-8 Yaş 149 TL  (SINIRLI SAYIDA KAMPANYA)

PROMOSYON FİYATLARI SINIRLI SAYIDADIR VE TÜKENMESİ HALİNDE FİYAT FARKI UYGULANMAKTADIR.

REZERVASYON YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN MÜSAİTLİK SORUNUZ 0232-421-0243


Uçaklı turlardan daha ekonomik seçenekler arayan misafirlerimiz için Kamilkoç & Turco Travel işbirliği ile her gün garanti deparlı Eskişehir Çıkışlı Kapadokya turu düzenliyoruz.

Haftanın her günü KamilKoç ile saat 18:30 aracı ile Eskişehir’den Nevşehire hareket, sabah Turco Travel görevlileri sizi Göreme’de karşılayıp otelinize yerleştirecek ve yöresel kahvaltınızı yaptıktan sonra Kapadokya’yı keşfetmeye başlayacaksınız.

İlk günün programı şu şekilde,

Sabah 09:30 otelinizden tur için alınacaksınız ve sırasıyla Uçhisar Kalealtı,Çavuşin Köyü,Devrent Vadisi, Paşabağları, Avanos Seramik Atölyeleri,Ürgüp ve Göreme Açık Hava müzesi ziyaretleri.

Tur sonunda Holiday Cave Hotel konaklama ve akşam yemeği.

İkinci güne dilerseniz ekstra + 350 TL ödeyerek balon turuna katılarak başlayabilirsiniz. Otobüsünüzün varış saatine göre ilk gün de balon turuna katılmanız mümkün.

İkinci günün programı şu şekilde,

Sabah 09:30 otelinizden tur için alınacaksınız ve sırasıyla Göreme Ağacın Altı,Derinkuyu Yeraltı Şehri,Ihlara Vadisi Yürüyüşü (3km), Selime Manastırı,Narlı Krater Gölü ve Güvercinlik Vadisi panaroma ziyaretleri.

Tur sonunda otogara transferiniz yapılacak ve akşam 18:30 Eskişehir otobüsü ile geri döneceksiniz.


Dahil Olan Hizmetler : Gidiş Dönüş Kamilkoç Otobüs Biletleri , ilk gün alacağınız kahvaltı, 1 Gece Kahvaltı ve Akşam Yemeği dahil Mağara Butik Otel konaklama, 2 Gün öğle yemekleri dahil rehberli tur.

Dahil Olmayan Hizmetler : Müze ve Ören yeri giriş ücretleri (Müze-Kart yok ise çıkartma ücreti +40 TL) , yemeklerde alınan içecekler, Balon turu.

Rezervasyon Detayı

Rezervasyon teyidi için lütfen arayınız 02324210243

Bu hergün olan bir turdur.

Bu turu talep etmek için lütfen arayınız 0232 421 0243