Genel Bilgi

İzmir Çıkışlı Ortaçağ Avrupası Turu 13 Gün 12 Gece
carcassonne

İspanyada başlayıp Fransa’da biten bir tur mu aramıştınız? Bu güzergahta uygulanabilecek en mükemmel seyahat rotasını sizlere sunuyoruz. Barselona’dan başlayan San Sebastian’ın ışıltılarından geçip Bordo şarabı tadıcak daha sonra Marsilya’dan bir “Fransız Rivierası” havası alıp düşler cenneti  Carcassone ile turu bitireceksiniz.


Erken Rezervasyona Özel Sınırlı Sayıda : Kişi Başı 2450€

16 HAZİRAN CUMA İZMİR ÇIKIŞLI


Tur Programı

1. Gün  (İZMİR-BARSELONA)

Sabah saat 11:05 Pegasus Havayolları uçuşu ile İzmir’den İstanbul’a 12:15 varış ve daha sonra saat 14:10 uçuş aktarması ile Barselona direk uçuşu sonrasında yerel saat ile 16:50 varış. Pasaport kontrolü sonrasında sizi bekleyen aracınız ile otelinize transfer.

2. Gün (BARSELONA)

Barselona’da gününüzü Gotik mahallede yürüyüş yaparak ve El Borne bölgesindeki kafelerde geçirebilirsiniz.

3. Gün (BARSELONA)

Park Güell, Pueblo Espanyol, Figueras ve Girona ve daha nicesi sizi bekliyor.

4. Gün (BARSELONA-SAN SEBASTIAN)

Sizi bekleyen aracınız ile saat 04:45 otellinizden havalimanına transfer ve Iberia hava yolları ile saat 06:50 direkt uçağı ile San Sebastian’a 08:20’de varış. Daha sonra sizi bekleyen aracınız ile otelinize transfer.

5. Gün (SAN SEBASTİAN)

Şehirin önemli yapılarından San Sebastian ve Aziz Meryem Katedrallerine göz atabilir, Maria Cristina Köprüsü etrafında gezintiler yapabilirsiniz.

6. Gün (SAN SEBASTİAN-HENDAYE)

Kahvaltı sonrasında otelinizden ayrılıp AMARA Tren istasyonuna geçmeniz gerekmektedir zira İspanyadan Fransa sınırına geçeceğiniz Hendaye kasabasına geçiyorsunuz. Bu şirin kasabada 1 gece konaklamanız var.

7. Gün (HENDAYE-BORDEAUX)

Hendaye Garından Tren ile Bordeaux seyahatiniz yaklaşık olarak 2 saat 50 dakika sürecek. Bordeaux garından otelinize taksi ile geçmenizi tavsiye ediyoruz. Sizin için tavsiye ettiğimiz restoran DAN alışıla gelmiş restoranlardan sizi kesinlikle başka yerlere alıp götürecektir.

8. Gün (BORDEAUX)

Bugün şehrin çevresindeki üzüm bağlarını ya da bilinen en iyi şarap evlerinden biri olan ve tarihi yer altı kileri bulunan Chateau Franc Mayne’ni ziyaret edebilirsiniz. Bölgedeki en iyi şarap dükkanlarını barındıran ve bir ortaçağ köyü St Emilion da ziyaret etmeye değer diğer bir yer.

9. Gün (BORDEAUX-MARSİLYA)

Bordeaux ’ daki son gününüzü tamamiyle yeme içme ve alışverişe ayırmanızı öneriyoruz. Triangle D’or (Altın Üçgen) bölgesi bu gün için biçilmiş kaftan. Günün sonunda sizi bekleyen oteliniz önünde sizi bekleyen aracımız ile Bordeaux Havalimanına saat 14:15 de transferiniz gerçekleştiriliyor ve 15:35 AirFrance uçuşu ile Marsilya’ya saat 16:40’da varıyorsunuz. Marsilya havalimanında sizi bekleyen aracımız ile otelinize bırakılıyorsunuz.

10. Gün (MARSİLYA)

Marsilya’yı keşfetmek için ilk olarak eski liman olarak bilinen (Le Vieux Port) boyunca sahilde yürümenizi ve La Canebiere caddesinde alış veriş yapmanızı öneriyoruz.

11. Gün (MARSİLYA-CARCASSONNE)

Marsilya’dan 14:05 ST CHARLES IC treni ile  Carcasonne yolculuğunuz yaklaşık olarak 3buçuk saat sürecek ve 17:35'de Büyüleyici düşler kenti Carcasonne'a varıyorsunuz.

12. Gün (CARCASSONNE)

Carcasonne kalesi ve Şatoları ile meşhur bu eski Galya kentinde zamanın yavaş akışına çok şaşıracaksınız.

13. Gün (CARCASONNE-TOULUSE-İZMİR)

Carcasonne ‘da otelinizden Touluse-Blagnac Havalimanı’na saat 10:00da sizi bekleyen aracınız ile transfer ve Türk Havayolları 14:35 Istanbul uçuşu, varış 19:05 , ve İzmir’e aktarma uçuşunuz saat 22:00 de olup saat 23:15 de İzmir’e varmış olacaksınız.

Dahil Olan Hizmetler

Dahil olan Hizmetler

  • Programdaki Tüm Havalimanı Transferleri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Pegasus İzmir-Barselona , Iberian Barselona-San Sebastian , Air France Bordeaux-Marsilya ve THY Touluse-İzmir Uçak Biletleri
  • San Sebastian-Hendaye-Bordeaux ve Marsilya Carcassonne Tren Biletleri
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • 12 Kahvaltı dahil merkezi otellerde konaklama

Dahil Olmayan Hizmetler

  • İspanya Schengen Ücreti
  • Öğle ve Akşam yemekleri
  • Oda servisi gibi ekstra ve özel harcamalar
Oteller

* Barselona Forget Me Not

* San Sebastian Avenida

* Hendaye Campanile

* Bordeaux Contenintal

* Marsilya Home Hotel

* Carcassonne Campanile Hotel

Rezervasyon Detayı

Rezervasyon İçin Lütfen Arayınız 0232 421 0243 16 HAZİRAN CUMA İZMİR ÇIKIŞLI
Bu turu talep etmek için lütfen arayınız 0232 421 0243