Genel Bilgi

ATATURK ÇIKIŞLI KAPADOKYA HAFTASONU ARGOS IN HOTEL KONAKLAMA


Kişi Başı *2649 TL’den başlayan fiyatlarla  / 0-2 Yaş Ücretsiz / 2-8 Yaş 1099 TL  (SINIRLI SAYIDA KAMPANYA)


Kapadokya keyfinizi uzatmak ve aynı zamanda hiçbir yeri kaçırmamak istiyorsanız bu Paket tam size göre. Kapadokya bölgesinde 2 Gece konaklama yaparak Kapadokya’nın en meşhur ve en güzel yerlerini koşuşturma olmadan doya doya gezebilirsiniz.

Tur Programı:

  1. Gün akşam THY veya Pegasus ile Kayseri’ye direkt uçuş, sonrasında otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelinizde.
  2. Gün sabahın ilk ışıkları ile beraber 60 dk’lık balon uçuşuna ekstra olarak katılabilirsiniz. Sonrasında otelinizde kahvaltı.

Günün Programı:

Turumuz 09:30 da misafirlerimizin otellerinden alınışı ile başlar, kış döneminde 17.00 yaz döneminde ise 18:00 ‘a kadar sürer. Esentepe, bu noktada Göreme’nin panoramik manzarasını fotoğraflama imkanı buluyoruz, bu heyecanlı başlangıçtan sonra Derinkuyu Yeraltı şehri’ni geziyoruz. Derinkuyu’nun ardından Ihlara Vadisi’nde yürüyüşe geçiyoruz. Melendiz Irmağı kıyısına inip, vadide ortalama 3 Km yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeği alınır ve sonra yolculuğumuza Hıristiyanlık dönemine tarihlenen görkemli bir kaya oyma yapı olan Selime Manastırı’na devam ediyoruz. Dönüş yolunda son noktamız güvercinleri ile ünlü Güvercinlik Vadisi. Uçhisar kalesine hakim bu noktadan harika fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Konaklama otelinizde.

GEZİLECEK YERLER: *Derinkuyu *Ihlara Vadisi * Melendiz *Selime Manastırı *Güvercinlik Vadisi

  1. Gün kahvaltı sonrası otelden çıkış yapıyoruz ve Kapadokya’yı keşfe devam ediyoruz.

Günün Programı:

Turumuz 09:30 ‘da otelden alış ile başlar. Direkt olarak Uçhisar kalesinin altına gidilir, muhteşem manzaranın keyfi çıkartılır. Ardından Göreme açık hava müzesine gidilir. Burada muhteşem freskolarla bezenmiş tarihi kiliseler görülür. Daha sonra Avanos’a geçilir ve burada öğle yemeği yenir. Öğle yemeğinden sonra Çavuşin köyü ve Paşabağında ikonik peri bacaları ziyaret edilir. Buradan sonra Devrent Vadisine gidilir burada resim çekmek için misafirlere zaman verilir. Ardından Ürgüp’e geçilir, burada Turasan şarap fabrikasında ücretsiz şarap tadımı gerçekleştirilir, Kapadokya’nın meşhur 3 güzelleri olan peribacaları ziyaret edildikten sonra turumuz Kayseri havalimanında son bulur.

GEZİLECEK YERLER: *Uçhisar Kalesi *Göreme Açık Hava Müzesi *Devrent Vadisi *Avanos (Kızılırmak, Çanak-çömlek)   *Paşabağı  *Ürgüp

TUR TARİHLERİ VE UÇUŞ DETAYI

CUMA GİDİŞ / PAZAR DÖNÜŞ Atatürk Havalimanından

CUMA Atatürk Havalimanı Gidiş

22:35 23:55 THY 2018

PAZAR Atatürk Havalimanı DÖNÜŞ

20:20 22:05 THY 2015

Tura Dahil olan hizmetler : Gidiş dönüş uçak biletleri,Kapadokya alan transferleri,2 gece sabah kahvaltısı dahil konaklama,Türsab zorunlu seyahat sigortası,2 gün programda belirtilen rehberli geziler ve turlarda alınan öğle yemekleri.

Tura Dahil olmayan hizmetler : Balon turu +290 TL, öğle ve akşam yemeklerinde alınan içecekler,akşam yemekleri, müze kart bedeli (Yok ise 1. Gün tur başlangıcında 40 TL karşılığı çıkartılabilir)


  • 02566123313 (09:00 – 17:30)
  • 05434428069 (Whatsapp 08:00 – 23:30)

Rezervasyon Detayı

Rezervasyon öncesinde müsaitlik sorunuz 05434428069

Her Cuma garanti deparlı!