Hakkımızda – Turco Travel Bilgi

Turco Travel

Ticari ünvanımız : Turco Turizm Seyahat ve Ticaret Limited Şirketi

Turco Travel özellikle Kapadokya,Efes,İstanbul,Pamukkale,Karadeniz ve Antalya bölgelerinde her yıl 100.000 ve üzeri yerli ve yabancı turiste hizmet vermektedir, aynı zamanda Avrupa’nın 38 şehrinde, Latin Amerikada 14 bölgede turlar düzenlemektedir. Turco Travel, ülkemizde hem INCOMING(Turist Getiren) hem OUTGOING(Turist Gönderen) sayılı tur operatorlerinden biridir.

Turco Turizm 8460 Türsab Belge No ile Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkili Tur Operatörü olmakla birlikte aynı zamanda ASTA(Amerikan Seyahat Acentaları Birliği) ve LATA(Latin Amerika Seyahat Acentaları Birliği) daimi üyesidir.



TURCO TRAVEL TURKEY

Turco Travel Turkey

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Acil Durumlar (24 Saat) :

+90-543-442-8069


Merkez Incoming Operasyon

Cumhuriyet Mahallesi Rifat Arin Sokak No:5/306 Kusadasi/Ephesus

0256-612-3314

ephesus@turcotravel.com


Izmir Şube Outgoing Operasyon

Adalet Mah. 1594/1 sk Avcılar Plaza No:32 Bayraklı – IZMIR

0232-421-0243

izmir@turcotravel.com


Kars Şube 

Ortakapı Mah. Atatürk Cad. No:183

0474-223-3310

kars@turcotravel.com


Kapadokya Operasyon

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Sehit Bekir Sahin Sokak No:9 Nevsehir/Cappadocia

cappadocia@turcotravel.com


İstanbul Incoming Operasyon

Harbiye Mh., Teşvikiye Cd No:121 ,34367 Istanbul

istanbul@turcotravel.com


US Contact Office

South 2551 S Beulah street Philadelphia PA 19148

us@turcotravel.com

(917) 803-2988

USA & CANADA TOLL FREE : 888-745-6137


London Contact Office

187 Lea view house Springfield London E59EA

(742)833-8144

london@turcotravel.com


Dublin Contact Office

72 Hillbrook Woods Blanchardstown Dublin 15 D15ADP3

(087) 776 8778

dublin@turcotravel.com